«Біз біргеміз» көрмесі

16 наурыз күні  Атырау облыстық тарихи-өлкетану музейі  Атырау қаласындағы облыстық балалар оңалту орталығында «Біз біргеміз» атты  көшпелі көрмесін өткізді.

Ұлыстың Ұлы күні – «Наурыз» мерекесіне орайластырып өткізілген аталмыш шарада ерекше бүлдіршіндерге қазақтың ұлттық құндылықтары мен салт-дәстүрін  дәріптейтін қолөнер бұйымдары мен көне заманғы тұрмыстық және зергерлік бұйымдары, қару-жарақ түрлері мен ат әбзелдері көрініске қойылды. Осымен қатар шарада өңірімізде мекен ететін кейбір аң-құстардың тұлыптары көпшілік назарына ұсынылды.

Музей жәдігерлерін жақыннан тамашалаған балалар көрмеден алған әсерлерін шынайы күлкілері арқылы білдіріп жатты.

Шара соңында орталық қызметкерлері мен балалардың ата-аналары Атырау облыстық тарихи-өлкетану музейі  ұжымына ризашылықтарын білдірді.