рәміздер күні

2018 жылы 4 маусымда   мемлекеттік рәміздер күніне орай «Менің елімнің нышандары»тарихи-тағлымдық мерекелік шара өтті.

Шараның мақсаты:  Азаматтыққа және  отансүйгіштікке, ұлттық мақтанышымызды құрметпен қарап, қастерлей білуге жалпы рәміздер туралы мағлұматтар беріп, танымдық қабілеттерін дамыту бағытында патриоттық шара өткізу.

Кештің барысы: Осы атаулы күнге орай мәдени және рухани тәрбиелеу мақсатында бірлесіп өткізу үшін шараға Техникалық реттеу және метрология комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшысы-С.Г.Камешева қатынасып, мемлекеттік рәміздердегі өзгертулер мен олардың пайдалану тәртібі  туралы баяндап, слайд көрсетілді.

Мерекелік шара Мемлекеттік гимнмен басталып, Егемендігіміздің берік негізі-Мемлекеттік рәміздер туралы айтылып, мекеме басшыларының құттықтау сөздерімен аяқталды.

Атырау облысы бойынша ҚАЖ департаменті қызметкерлерінің отанына деген патриоттық сезімі мен асқан сүйіспеншілігі шара барысында байқалды.