«Туған елге тағзым» атты кездесу кеші

Атырау облысы тарихи - өлкетану музейінде  15 маусым күні Елбасы Н.Назарбаев «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласында: - «Туған жер» бағдарламасы жалпыұлттық патриотизмнің  нағыз өзегіне айналады. Туған жерге деген сүйіспеншілік Туған елге – Қазақстанға деген патриоттық сезімге ұластыру мақсатында Астана және Өскемен қаласындағы «Назарбаев Зияткерлік мектептері» Дербес білім беру Ұйымының оқушыларынан құралған «Туған елге тағзым» іс-әрекетті зерттеу бағытындағы өлкетанулық экспедициясы мүшелерімен музей мамандары, жергілікті өлкетанушы, тарихшылар арасында кездесу кеші өтті.

Бұл экспедиция туған өлкені танып білуге, оқушылардың бойында туған елдің ерекшелігі мен оның қыр-сырын білуге, оқушылардың  бойында патриоттық сезімді арттыруға бағытталған. Жоба аясында экспедициялық топтар еліміздің барлық аймақтарында болып, сол жердің флора, фаунасын, тарихын, мәдениетін, инновациялық объектілерін, архитектуралық құрылыстарын зерттейді.