Құрметті атыраулықтар!!!

Біздің халқымыз жеті атасын жадына тұтып, қанының тазалығын, ұрпағының тектілігін сақтаған. Осынау ұланғайыр мекен – бабалардың мирасы, оның тұла бойы тұнған құпия. Оны танып білу, ұлықтау – бізге парыз. Ел тарихы әр отбасының тарихынан басталады. Сіздің әулетіңізде де айрықша тұлға болған шығар. Оның тұтынған бұйымдарын ерекше құрметтеп, ұрпақтан ұрпаққа жалғап, отбасылық жәдігер ретінде сақтаған болсаңыз, қилы заманның куәсі болған сол бұйымдарды музейге қойып , тәуелсіз еліміздің тарихына айналдырар сәт туды. Сіздерді ұлтымыздың ұлылығын ұлықтайтын жәдігерлердіАтырау облысы  тарихи - өлкетану музейіне тапсырып, келешек ұрпаққа қалар мәдени мұралар қорын толықтыруға шақырамыз!

Мекен-жайымыз: Атырау қаласы, Б.Момышұлы көшесі - 3

Байланыс телефондары: 32-36-64 32-06-72

Біз туралы www.atyrau-museum.kz сайты арқылы толық таныса аласыздар.