''SAZ PERNELI SARAISHYQ'' фестивалі аясындағы көрме

спс126 сәуір күні «Сұлтан Бейбарыс» алаңында қазақтың күй өнерін әлемге насихаттау мақсатында Атырау облысты әкімдігінің ұйымдастыруымен өтізілген ''SAZ PERNELI SARAISHYQ'' фестивалі аясында тарихи-өлкетану музейлерінің көрмесі шығарылды.

Облысымызда тұңғыш рет халықаралық деңгейде ұйымдастырылған фестиваль аясында алаңға киіз үйілер тігіліп, онда Атырау, Түркістан, Ақмола, Шығыс Қазақстан облыстарындағы тарихи-өлкетану музейлерінің көрмесі ұйымдастырылып. Көрмеде дүлдүл домбырашылары мен танымал тұлғаларының жеке домбыралары, ұлттық дәстүрлі киім үлгілері мен зергерлік бұйымдары қойылып, көрмеде «Зергерлік әшекей бұйымдар», «Ұлттық киімдер», «Домбыра - асыл мұра» топтамалары таныстырылды. Көрмені 1200 көрермен тамашалады.

спс1 спс2

спс3