Өлке мәдениеті мен әдебиеті

«Өлке әдебиеті мен мәдениеті» экспозициялық залынан өлкеміздегі мәдениет ошақтарынан мол мағлұмат аласыз. Елімізге танымал, сөз маржанын мирас тұтқан ақын-жазушылар Ә.Сәрсенбаев, Х.Ерғалиев, Ф.Оңғарсынова, Ж.Нәжімеденов сынды көптеген атақты қаламгерлердің ғұмырдерегімен танысып, ұстап-тұтынған заттарын, пайдаланған бұйымдарын көзіңізбен көріп, күй анасы Динаның домбырасының, талай тарландар төрткүл дүние төрінде қуаныш шаттығын күмбірлеткен саз-аспаптар коллекциясының сырына қанығасыз.

Атырау облысы тарихи-өлкетану музейі Атырау облысындағы карантиндік шектеу шараларының жеңілдетілуіне байланысты, Атырау облысы Бас санитарлық дәрігерінің Қаулысына сәйкес, 2021 жылғы 18 ақпаннан бастап көрермен қабылдайтындығын қуана хабарлаймыз.
❗Музейді тамашалау кезінде санитариялық-профилактикалық және маскалық режим қатаң сақталатындығын қаперлеріңізге береміз.
Дүйсенбі 10:00-18:00
Сейсенбі 10:00-18:00