20 Наурыз 2020

Сотрудники музея работают дистанционно

каш 2В соответствии с мероприятиями по профилактике и недопущению распространения вируса COVID -19 происходящий в стране, сотрудники Историко-краеведческого музея Атырауской области по установленному плану с 18 марта работают дистанционным методом работы ( в домашних условиях). Не остались без внимания и зрители музея.

Уважаемые посетители музея!

Миялы қорғандары

мқ1

мқ2

мқ3

мқ4

мқ5

Музей қызметкерлері қашықтықтан жұмыс жасауда

каш 2 Елімізде болып жатырған COVID-19 вирусының таралуына жол бермеу және алдын-алу шараларына сәйкес, Атырау облысы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері 18 наурыздан белгіленген жоспарлары бойынша қашықтықтан (дистанц) жұмыс жасау тәсілімен (үй жағдайында) қызмет атқаруда. Осы орайда музей көрермендерінің де жағдайы ескерусіз қалмады.

15 сәуір күні сағат 10.00-де ашылады.

Құрметті желі қоданушылары !

Еліміздегі төтенше жағдайға байланысты музей 15 сәуірге дейін көрермендерді қабылдай алмайтындығын қаперлеріңізге береміз